Haftasonu Naklen Yayınlar, Spor
Comments 3

Haftalık Naklen Yayınlar

 

06 Şubat Salı

20:00 Ajax – PSG (UEFA Gençlik Ligi) @TivibuSpor3

20:00 Budowlani Lodz – Galatasaray (CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi) @SporSmart

20:15 Galatasaray OB – Alba Berlin (Eurocup) @TivibuSpor

20:30 Banvit – Strasbourg (FIBA Şampiyonlar Ligi) @SSport

20:30 Paderborn – Bayern Münih (Almanya Kupası – 1/4 Final) @NTVSpor

20:30 Bourg Peronnas – Marsilya (Fransa Kupası) @BeinSports2

20:30 Gençlerbirliği – Beşiktaş (Ziraat Türkiye Kupası – 1/4 Final) @ATV

20:45 Vaxjo Lakers – Jyvaskyla (Buz Hokeyi Şampiyonlar Ligi – Final) @Sportstv

22:30 Elan Chalon – Gaziantep Basket (FIBA Şampiyonlar Ligi) @SSport

22:45 Leverkusen – Werder Bremen (Almanya Kupası – 1/4 Final) @NTVSpor

23:05 Sochaux – PSG (Fransa Kupası) @BeinSports1

23:05 Swansea – Notts County (İngiltere FA Cup) @TivibuSpor2

03:00 Pittsburgh Penguins – Vegas GK (NHL) @FOXSportsHD

06:30 GS Warriors – OKC Thunder (NBA) @SSport

07 Şubat Çarşamba

12:30 2.Etap (Dubai Bisiklet Turu) @Eurosport2

14:00 İstanbul BB – Arkas (TVF Efeler Ligi) @TRTSPOR

18:00 Kayserispor – Akhisar Bld. (Ziraat Türkiye Kupası – 1/4 Final) @ASpor

18:30 Kula Bld. – Fenerbahçe (TVF Efeler Ligi) @TRTSPOR

19:00 Krasnodar – Real Madrid (UEFA Gençlik Ligi) @TivibuSpor

20:30 JSF Nanterre – Beşiktaş SJ (FIBA Şampiyonlar Ligi) @BeinSports3

20:30 E.Frankfurt – Mainz (Almanya Kupası – 1/4 Final) @NTVSpor

20:30 PSV – Excelsior (Hollanda Eredivisie) @TivibuSpor2

20:30 Fenerbahçe – AÇ Giresunspor (Ziraat Türkiye Kupası – 1/4 Final) @ASpor

22:30 Pınar Karşıyaka – Monaco (FIBA Şampiyonlar Ligi) @BeinSports2

22:30 Imoco Conegliano – Fenerbahçe (CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi) @SporSmart

22:45 Schalke 04 – Wolfsburg (Almanya Kupası – 1/4 Final) @NTVSpor

22:45 Roda – Ajax (Hollanda Eredivisie) @TivibuSpor4

22:45 Tottenham – Newport (İngiltere FA Cup) @TivibuSpor3

23:00 Gran Canaria – Darüşşafaka (Eurocup) @SSport

23:00 Montpellier – Lyon (Fransa Kupası) @BeinSports2

23:30 Sevilla – Leganes (İspanya Kral Kupası – 1/2 Final) @TivibuSpor2

03:00 Seton Hall – Marquette (NCAA) @FOXSportsHD

03:00 Körling (2018 Kış Olimpiyat Oyunları) @Eurosport

04:00 Cleveland Cavaliers – Minnesota T.Wolves (NBA) @SSport

05:00 Alp Disiplini (2018 Kış Olimpiyatları) @Eurosport

08 Şubat Perşembe

14:00 Kayakla Atlama (2018 Kış Olimpiyat Oyunları) @Eurosport

19:00 Vakıfbank – Dinamo Moskova (CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi) @SporSmart

20:30 Galatasaray – A.Konyaspor (Ziraat Türkiye Kupası – 1/4 Final) @a2TV

22:05 Maccabi Fox – Barcelona Lassa (THY Euroleague) @BeinSportsBeINConnect

22:10 M.Smith – D.Gurney (Dart Premier Ligi) @FOXSportsHD

22:15 Panathinaikos – Baskonia (THY Euroleague) @BeinSportsBeINConnect

22:30 Valencia Basket – CSKA Moskova (THY Euroleague) @BeinSportsBeINConnect

22:45 Unicaja Malaga – Anadolu Efes (THY Euroleague) @BeinSports3

22:45 Feyenoord – Groningen (Hollanda Eredivisie) @TivibuSpor3

23:00 R.Cross – S.Whitlock (Dart Premier Ligi) @FOXSportsHD

23:00 Grenoble – Strasbourg (Fransa Kupası) @BeinSports2

23:30 Valencia – Barcelona (İspanya Kral Kupası – 1/2 Final) @TivibuSpor2

23:40 M.Van Gerwen – P.Wright (Dart Premier Ligi) @FOXSportsHD

03:55 Serbest Kayak (2018 Kış Olimpiyat Oyunları) @Eurosport2

04:00 Washington Wizards – Boston Celtics (NBA) @SSport

04:00 Duke – North Carolina (NCAA) @TivibuSpor2

04:00 Utah Utes – Stanford (NCAA) @FOXSportsHD

04:00 Buz Pateni (2018 Kış Olimpiyat Oyunları) @Eurosport

05:00 Alp Disiplini (2018 Kış Olimpiyat Oyunları) @Eurosport2

09 Şubat Cuma

07:30 Körling (2018 Kış Olimpiyat Oyunları) @Eurosport

14:00 Açılış Seremonisi (2018 Kış Olimpiyat Oyunları) @Eurosport

18:00 Gaziantepspor – Adana Demirspor (Spor Toto 1.Lig) @BeinSportsMax1

20:00 Y.Malatyaspor – Kasımpaşa (Spor Toto Süper Lig) @BeinSports1

20:45 Fenerbahçe Doğuş – Brose Bamberg (THY Euroleague) @BeinSports3

21:00 Kızılyıldız – Olimpia Milano (THY Euroleague) @BeinSportsBeINConnect

21:00 Zalgiris Kaunas – Khimki Moskova (THY Euroleague) @BeinSportsBeINConnect

22:30 Leipzig – Augsburg (Almanya Bundesliga) @Laola1TV

22:45 Real Madrid – Olympiakos (THY Euroleague) @BeinSportsBeINConnect

22:45 St.Etienne – Marsilya (Fransa Ligue1) @BeinSportsBeINConnect

22:45 Fiorentina – Juventus (İtalya Serie A) @TivibuSpor2

23:00 Athletic Bilbao – Las Palmas (İspanya La Liga) @BeinSports2

03:30 Snowboard (2018 Kış Olimpiyat Oyunları) @Eurosport

04:00 Chicago Bulls – Minnesota T.Wolves (NBA) @SSport

04:30 Dallas Stars – Pittsburgh Penguins (NHL) @FOXSportsHD

Reklamlar
This entry was posted in: Haftasonu Naklen Yayınlar, Spor

tarafından

2008 yılında blogger macerasına başlayan kokbit uzunca bir süre ara verdi yazmaya.. ama gezmeye keşfetmeye fethetmeye değil.. görmemesi gereken ülkeler de tadılmaması gereken şeyler yer içerken o katedral senin bu kilise benim gezerken aklında hep dönmek vardı blog dünyasına. Kah Michael Jordan olacağım.. kah Teoman.. kah kahve içecek.. kah gitar çalacak.. kah Fransızca konuşacak.. kah doktorasını bitirecek.. ottomansla başladı kokbitle devam eden macerası hayatının artista_m’ını bulduğu andan itibaren dr_ottoman’a dönüştü.. hepsi ben bir ben içinde.. eski günlerdeki gibi uzmanı olduğu masallarını anlatmaya devam edecek.. o hala küçük kokbit…

3 Comments

    • Bamm Bamm says

      IPTV olayını bana anlatırsan harika olur 🙂 ben yazıyorum ama evde hiçbiri yok 😛

      Beğen

  1. Geri bildirim: Haftalık Naklen Yayınlar – İşsizler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s